logo

Pikaajaline autorent

PIKAAJALINE AUTORENT

  • Show All

Elus tuleb kindlasti ette olukordi, mil pikaajaline autorent on möödapääsmatu. Soovid näiteks pere või sõpradega puhkama sõita või mõnel muul põhjusel tekib soov või kohustus mööda Eestimaad ringi sõita. Pikaajalise autorendi (ehk 1 kuu ja pikema rendiperioodi) eeliseks on kokkuhoid püsikuludelt, mis isikliku auto omamisel vägagi kulukaks minna võivad.

Kalamaja autorent pakub kvaliteetset autorendi teenust, millega saad mugavalt liigelda kõikjal Eestis. Olgu selleks pikaajaline autorent Tartu, Pärnu või mõne muu asukoha suhtes, või lühiajaline puhkus kuskil Tallinna lähedal. Mistahes soovid Sul on – meie tagame sõidukite ja kasutajasõbralikkuse kaudu maksimaalse mugavuse ja kogemuse.

Kodulehelt leiad kogu vaja minema informatsiooni ning enda soovile vastava lahenduse. Meie autopark asub Tallinnas Uus-Kalamaja tänaval, kust rentimine ka alguse saab.

MIKS VALIDA JUST KALAMAJA AUTORENT?

Turul on väga palju erinevaid rahvusvahelisi autorendi ettevõtteid, nagu nt Avis autorent ja Citybee autorent. Meie eesmärk on pakkuda kompromissitut lahendust mõlemast – kvaliteet koos mõistliku hinnaga. Meie eeliseks on keskmisest soodsamad hinnad, kiire protsess ning klientide väärtustamine. Oleme kollegiaalse suhtumisega ja seeläbi saavad pea kõikidest meie kasutajatest püsikliendid, kes kasutavad meie teenust mitmeid kordi aastas.

PIKAAJALINE AUTORENT ERAISIKULE

Üha enam võib tähendanda tarbija käitumist, mis keskendub omamise asemel rentimisele. See tuleneb suuresti inimeste mõistmisest, et säästlik käitumine on mõistlikum kui suurte kulutuste tegemine. Meie veebilehel on eraisikul lihtne leida endale sobiv pikaajaline rendiauto.
Autot saavad rentida kõik vastava kategooria juhilubade omanikud, kellel on esmaste juhilubade kättesaamisest möödast vähemalt 2 aastat. Juhul kui rentija siiski omab veel esmased juhilubaseid soovitame kontakteeruda meiega e-maili/kontaktvormi vahendusel, vaatame taotluse üle ning anname omapoolse vastuse.

PIKAAJALINE AUTORENT ÄRIKLIENDILE

Kalamaja autorent on loonud lihtsa ja töökindla lahenduse ka oma äriklientidele. Meie veebilehel saavad ärikliendid endale leida sobiva sõiduki, mis annab vabaduse tegeleda oma äritegevusega.

PIKAAJALISE AUTORENDI EELISED

Keskmine auto omanik kulutab kuus ligikaudu 300 eurot erinevate kulude katteks (Statistika amet 2020). Siinkohal tasuks lähemalt uurida, mis on pikaajalise autorendi eelised:

Kokkuhoid püsikuludelt

Kui leiad, et auto ostmine ei ole mõistlik või võimalik ning soovid autot kasutada vaid erilistel puhkudel, on kõige parem viis endale soodsalt auto rentida. Lisaks sellele, et meil on ühed turu soodsamad rendihinnad, säästad Sa ka hooldus- ja kindlustus tasudelt ning teiste kaasnevate kulude arvelt.

Mugavus

Soovid minna puhkama teise Eesti otsa? Bussiga sõitmise asemel saad valida soodsa autorendi ning liigelda piiramatult ja kompromisse tegemata. Samuti on meil suur autode valik, seega saad soovi korral lisaks mugavusele ka maksimaalse luksuse.

Hoiad keskkonda

Rendime vaid suurepärases seisukorras ning ökonoomseid sõidukeid. Autorent vähendab üldist tarbimist. Auto rentimine = koormad vähem keskkonda.

loading